Terasy (terasové dosky)

Ponúkame kvalitné a odolné terasy aj s komplexnou montážou. Tiež je možné zakúpiť i ako samostatné terasové dosky (terasový decking).
Našu terasovú ponuku tvorí hneď niekoľko kvalitných exteriérových riešení, ktoré vám dokážeme poskytnúť. Tým prvým je náš domáci produkt, čiže terasy z agátového dreva. Terasa vyrobená z tohto dreva veľmi dobre odoláva poveternostným vplyvom (slnku, chladu, vlhku). Agátové terasy sú tiež typické svojou tvrdosťou, pružnosťou a húževnatosťou, vďaka čomu sa zároveň stávajú odolnými i voči mechanickému poškodeniu. Druhým exteriérovým riešením, ktoré dokážeme zabezpečiť sú terasy z exotických drevín. (Cumaru, Ipe, Massaranduba, Teak, atď.) Naša firma má bohaté skúsenosti aj s realizáciami terás zo spomínaných exotických drevín. Dôležitým faktom je, že terasový decking, ktorý Vám my budeme predávať alebo montovať, osobne naši majstri preberú dosku po doske, odkontrolujú kvalitu, prevedenie a vlhkosť terasy.

Tretím riešením, ktoré Vám vieme poskytnúť sú drevoplastové (kompozitné) terasy nemeckej výroby. Ako pri predchádzajúcom riešení, aj tu ide o veľmi kvalitný a odolný výrobok. Drevoplastová terasa má navyše oproti klasickej drevenej terase jednu veľkú výhodu, a to, že drevoplast nevyžaduje údržbu v podobe náterov v priebehu rokov. Možno uvažujete nad kúpou iných produktov z dreva. Naša ponuka agátových výrobkov je naozaj široká. Kliknite na náš web a presvedčte sa, že je toho ešte oveľa viac. (Alebo nás navštívte osobne. Radi Vás privítame a naplníme Vaše “agátové“ predstavy.) Potrebujete záhradný nábytok, altánok či dokonca detské ihrisko? Vieme Vám to zariadiť.

© TYPHON, s.r.o.